6 ماه پشتیبانی رایگان برای نرم افزارها و پورتال های طراحی شده | نرم افزاهای اختصاصی = صرفه جویی در هزینه ها |         
خانه اخبار  

99% ویروس‌ها به گوشی‌های اندرویدی حمله می‌کنند!

یافته‌های گزارش امنیتی سال ۲۰۱۲ کسپرسکی نشان می‌دهد اکثر برنامه‌های مخرب جدید موبایل برای حمله به سیستم عامل آندروید طراحی شده‌اند.

آشنایی با با بدل‌نمایی جدید مایکروسافت!

شرکت مایکروسافت اخیرا از یک پروژکتور و اسکنر پیش‌ساخت جالب رونمایی کرده که می‌تواند کل محوطه یک اتاق را به نمایشگر تبدیل کند.

پنج اشتباه بزرگ که می‌تواند زندگی آنلاین‌تان را بر باد دهد!

با مطالعه نکاتی که در این مطلب به آنها اشاره شده٬ می‌توانید بر ضریب امنیت خود در جهان مجازی بیفزایید. این پنج نکته٬ اشتباهاتی ساده و پیش‌پاافتاده‌اند که این روزها بسیاری از کاربران مرتکب‌شان می‌شوند.

تا سال ۲۰۲۰ منتظر کامپیوترهای اگزافلاپس باشید!

مسئولان در Top500 تخمین زده اند اگر سوپررایانه ها با سرعت کنونی خود رشد داشته باشند، باید در سال 2020 منتظر دیدن سوپرکامپیوترهای موسوم به اگزافلاپس (exaflops) که تلفیقی از ابر کامپیوترهای کنونی است، باشیم.

چگونه ایمیل خود را ایمن کنیم؟

امروزه اکثر ارتباطات ما از طریق ایمیل صورت می گیرد و اطلاعات فراوانی از این طریق رد و بدل می شود.چنین دنیایی، امنیت اطلاعات از اهمیت فراوانی برخوردار شده است اما حفظ این امنیت تا حدود زیادی به عهده خود کاربر نهایی است. پس بهتر است یاد بگیریم چگونه از داده های خود در عصر اطلاعات و ارتباطات محافظت کنیم.

چگونگی تنظیم اندروید علیه ویروس ها

بالاخره ویژگی هایی که مدتها انتظارشان را می کشدیم به آندروید 4.2 اضافه شد؛ قابلیت هایی از قبیل منوی تنظیمات سریع و حفاظت در برابر نرم افزار های مخرب!

موتور جستجوی پارسی جو

فاز آزمایشی نخستین موتور جستجوی بومی با نام تجاری “پارسی جو” با پوشش ۱۲۰ میلیون سند فارسی، راه اندازی شد و قرار است نسخه نخست این سامانه با پوشش ۳۰۰ میلیون سند فارسی در اسفند ماه امسال به کاربران عرضه شود.

   درباره ما   |  تماس با ما