6 ماه پشتیبانی رایگان برای نرم افزارها و پورتال های طراحی شده | نرم افزاهای اختصاصی = صرفه جویی در هزینه ها |         
خانه اخبار چگونگی تنظیم اندروید علیه ویروس ها  
چگونگی تنظیم اندروید علیه ویروس ها

بالاخره ویژگی هایی که مدتها انتظارشان را می کشدیم به آندروید 4.2 اضافه شد؛ قابلیت هایی از قبیل منوی تنظیمات سریع و حفاظت در برابر نرم افزار های مخرب!

برای کاربران اندروید، تصمیم گوگل مبنی بر اضافه کردن قابلیت دسترسی سریع به منوی تنظیمات در آندروید 4.2 واقعا قابل تقدیر است. البته از زمانی که توسعه دهندگان سایر کمپانی ها، اپلیکیشن مخصوص این کار را طراحی کرده بودند، کاربران اندروید انتظار نسخه گوگلی آن را می کشیدند. علاوه بر این قابلیت، گوگل تعدادی قابلیت امنیتی بسیار مهم و ضروری را به اندروید 4.2 اضافه کرده است تا آن را در برابر بدافزار ها (ویروس ها) مقاوم تر کند. 
برای استفاده از تنظیمات سریع باید دو انگشت خود را از بالا به پایین صفحه بکشید. به گزارش Android Central ، 8 مورد در لیست تنظیمات وجود دارد که عبارتند از: پروفایل گوگل پلاس، روشنایی، تنظیمات ،Wi-Fi، اطلاعات تلفن همراه، باتری، حالت هواپیما و بلوتوث. هرجند تنظیمات سریع به خوبی نمونه های اپلیکیشنی اش نیست اما می تواند شروع خوبی برای گوگل باشد و امیدواریم این کمپانی به زودی آن را ارتقا دهد. همچنین اندروید 4.2 به منظور بالابردن سطح امنیت ، اسکنر بدافزاری جدیدی را برای پلت فرمش به ارمغان آورده است که می تواند در جست و جو برای یافتن کدهای خطرناک، اپلیکیشن های “sideloaded” – یعنی اپلیکیشن هایی که از Google Play دانلود نشده اند- را تشخیص دهد. 
این قابلیت باید از طریق منوی تنظیمات فعال شود و سپس مرحله جدیدی به فرایند نصب برنامه های جانبی اضافه خواهد شد. این برنامه های جدید با لیست تعریف شده گوگل که شامل تمامی اپلیکیشن های Google Play و نیز اپلیکیشن های معروف است مقایسه می شوند و اگر در این میان تهدیدی به چشم بخورد، فرایند نصب متوقف خواهد شد. به هر حال شاید اندروید 4.2 ، به نسبت نسخه های قبلی ، کمی ارتقا یافته تر باشد اما مهم این است که گوگل قابلیت های بسیار لازم و خوبی را به این سیستم عامل اضافه کرده است. 
هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما:  
ایمیل:  
متن نظر:
  حاصل جمع = 10 + 3             
 

   درباره ما   |  تماس با ما